Dárky z vesmíru - elegantní dárky pro všechny
Úvod            Registrace  
Košík      Vyprázdnit     Objednat

Položky: 0   Celk.cena: 0,- Kč
AntquariumKoupitInformace
BeachworldKoupitInformace
PlantariumKoupitInformace
H-RacerKoupitInformace
Bohužel nejsou zapsány žádné aktuality

Dárky z vesmíru

Jméno:   Heslo:     

Na těchto stránkách Vám nabízíme originální dárky vhodné pro každého. Všechny námi nabízené produkty vznikly výzkumem vesmírné agentury NASA. Původním účelem byla možnost pozorovat pozemský život ve vesmíru. Nyní můžete mít dárek z vesmíru doma i Vy. Zde uvedené, okouzlující výtvory, lze objednat e-mailem, nebo přímo v sekci objednávka.

H-RACER - hi-tech vynález

H-RACER - hi-tech vynález

H-RACER auto na vodíkový pohon. Časopisem TIME vyhlášeno vynálezem roku 2006. H-RACER je 20cm dlouhé originální auto, které je poháněno na vodík. Vodík pro pohon autíčka si sami vyrobíte elektrolýzou z vody pomocí čerpací stanice a solárního panelu, který napájí stanici. Vše je součástí balení, které obdržíte. Po natankování pohání článek auto 3 minuty. Supermoderní dárek pro každého.

Antquarium - dárek z vesmíru

Antquarium - dárek z vesmíru

ANTQUARIUM je malé ZOO, které můžete vlastnit doma. Prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu, bylo vyvinuto NASA ke studiu ve vesmíru a umožňuje pozorovat mravence při práci. Stačí vytvořit pár otvorů v gelu, chytit pár mravenců na zahradě (15 dostačuje) a vhodit je dovnitř, uzavřít kryt a pozorovat – mravenci vytvoří originální strukturu chodeb v gelu.

Beachworld - dárek z vesmíru

Beachworld - dárek z vesmíru

BEACHWORLD je první zcela uzavřený ekosystém na světě – kompletní, samoudržovací, miniaturní svět uzavřený ve skle. Lehkým na údržbu je BEACHWORLD prostě fantastickým dárkem. Každý BEACHWORLD je překrásně vyhotoven a je zároveň vědecky fascinující, čímž ze sebe dělá perfektní dárek pro každého – může být ozdobou domu nebo kanceláře, vyučujícím nástrojem pro děti, či prostě nejmodernějším dárkem, kterým vždy ohromíte.

Plantarium - dárek z vesmíru

Plantarium - dárek z vesmíru

PLANTARIUM obsahuje speciální gel, který se skládá z výživného netoxického média umožňující život rostlin. Jinými slovy poskytuje vše nutné pro vzklíčení semen a růst rostlin. Rostliny vyrůstají v malém skleníku na Vašem stole a poté mohou být přesazeny do květináče nebo zahrady. PLANTARIUM je fantastickou a zároveň naučnou zábavou jak pro děti, tak pro dospělé.Doporučujeme
H-RACER - auto na vodík
H-RACER - auto na vodík
Cena: 2290,- Kč
SUPER ANTQUARIUM
SUPER ANTQUARIUM
Cena: 449,- Kč
SUPER FOREST ANTQUARIUM
SUPER FOREST ANTQUARIUM
Cena: 699,- Kč

Copyright (c) 2006-2007 Darky z vesmiru. Created by eline.cz | Valid XHTML 1.0   Obchodní podmínky       Jak nakupovat       Reklamační řád